Menu Zavřeno

Autoopravna

Postaráme se o vaše auto s maximální pečlivostí od začátku do konce.
Zajišťujeme veškeré servisní a autoopravárenské služby.

Servisní prohlídky

V případě servisní prohlídky se jedná o prohlídku, která by se pro vás měla stát pravidelnou akcí s vaším autem, pokud ho chcete užívat co nejdéle a chcete co nejvíce předcházet větším technickým problémům. Prohlédneme kompletně Váš vůz a zajistíme všechny potřebné výměny kapalin a filtrů nebo kontroly důležitých součástí.

Drobné servisní opravy

Provádíme veškeré drobné karosářské opravy nebo další menší problémy s vaším autem.Budeme se snažit, abychom vám vyhověli v co nejkratším čase a vy tak mohli zase využívat vaše vozidlo.

Výměna pneumatik

Ne každý disponuje takovou zručností nebo časem, aby mohl sám přezouvat pneumatiky ze zimních na letní a naopak. Kontaktujte nás a domluvte si u nás výměnu pneumatik. Můžete to například spojit i s garanční prohlídkou.

Výměna dílů

Při totálním poškození některých dílů vašeho vozidla zajistíme jeho objednávku a sami vše profesionálně vyměníme tak, že vše bude pracovat správně. Samozřejmě spolu nejprve projednáme finanční stránku a připravíme předběžný finanční plán. Vy tak předem budete vědět, kolik vás to bude stát a buď tuto nabídku budete akceptovat nebo ne.

Kompletní opravy

Kompletní opravy se většinou vztahují na vozidla poškozená po autonehodách, jelikož jejich znovu uvedení do provozu na pozemních komunikacách většinou vyžaduje rozsáhlejší opravy spojené s opravou a výměnou většího počtu dílů. Pokud se jedná o autonehodu, zajistíme v případě nutnosti odtah vašeho vozidla a posléze tedy kompletní opravu v co nejkratším termínu tak, abyste mohli s vaším autem co nejdříve jezdit.

OPRAVY PROVÁDÍME POUZE ZA POUŽITÍ NÁMI ZAJIŠTĚNÝCH DÍLŮ DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ

 
Autocentrum Svejkovský
Klostermannova č.poz.311/2,
337 01, Rokycany – Plzeňské Předměstí
tel. 371 723 070
mail. servis@acs-rokycany.cz

Provozovatelem webu je Autocentrum Svejkovský se sídlem Plzeňská 823 ,337 01 Rokycany, Česká republika, IČ: 66336716.